Seminarium CRM w praktyce – poznańska edycja w listopadzie

admin, 28 października 2012

Jak dbać o klienta? Jak przeprowadzić wdrożenie systemu CRM? Dlaczego wdrożenia CRM upadają? Jakie są obowiązki dostawcy i zamawiającego system CRM? Jak korzystać z możliwości systemów CRM, aby inwestycja zwróciła się z nawiązką? Zapraszamy na seminarium 28.11.2012r. do Poznania.

Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedź podczas spotkania biznesowego pod hasłem „CRM w praktyce”, które odbędzie się w środę 28.11 w Poznaniu. Wydarzenie to drugie z serii merytorycznych spotkań, których organizatorem jest producent systemu do zarządzania relacjami z klientami – more7 Polska.

Spotkanie ma być odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie systemami CRM na polskim rynku. Śniadanie biznesowe, na które zapraszamy, nie ma charakteru komercyjnego – w swobodnej oprawie chcemy wyjaśnić wszelkie „za” i „przeciw” filozofii CRM oraz – zgodnie z hasłem spotkania – wyjaśnić jak w praktyce wygląda wdrażanie i użytkownie systemów CRM. Przebieg wydarzenia zależy w dużej mierze od uczestników – poza zaplanowanymi przez nas elementami teoretycznymi i praktycznymi, każdy będzie mógł zadać nurtujące go pytania i oczekiwać merytorycznej odpowiedzi. – wskazują organizatorzy spotkania.

Wszyscy uczestnicy uzyskają bezpłatny dostęp do systemu CRM7 standard przez 6 miesięcy dla 5 użytkowników oraz darmową analizę przedwdrożeniową w przypadku zakupu systemu. Przy zgłoszeniu udziału w spotkaniu do końca października – 25% zniżki! Kolejne osoby z tej samej firmy otrzymują rabat 50%.

Kiedy: 28.11.2012r.
Gdzie: Poznań
Organizator: more7 Polska
Więcej informacji: http://www.crm7.pl/szkolenia/
Osoba kontaktowa: Justyna Jakubowska, tel. 61 662 57 25