Kolejne wdrożenie CRM7 – Grupa Hunters

admin, 9 sierpnia 2012

Do grupy klientów firmy more7 Polska, twórcy systemu do zarządzania relacjami z klientami CRM7, dołączyło kolejne duże, ogólnopolskie przedsiębiorstwo. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z firmami o rozmaitym profilu działalności oraz elastyczność oferowanych rozwiązań informatycznych sprawiły, że Grupa Hunters wybrała system CRM7.

Grupa Hunters to kolejna firma świadcząca usługi z zakresu ochrony, która wdraża CRM7. Firma posiada rozbudowaną strukturę sieciową, a swoje usługi opiera na połączeniu tradycyjnych metod dozoru fizycznego z najnowocześniejszą techniką, proponując swoim klientom najnowsze rozwiązania pozwalające na kompleksową ochronę mienia. Aby podnieść jakość usług i udoskonalić relacje z klientami, Grupa Hunters zdecydowała się na wdrożenie systemu CRM. Kluczowym kryterium wyboru systemu CRM7 było wieloletnie doświadczenie more7 Polska w branży ochrony mienia oraz elastyczność produktu w dostosowaniu do potrzeb Grupy Hunters.

Firma more7 Polska Sp. z o.o., świadcząca na wielu zdywersyfikowanych rynkach kompleksowe usługi z zakresu wdrażania systemu  CRM, stawia przede wszystkim na przejrzystość i funkcjonalność. System CRM7 pozwoli zapewnić firmie jakość usług na najwyższym poziomie, usprawni komunikację z klientami oraz pomoże budować pozytywne, partnerskie relacje z otoczeniem biznesowym. Jednocześnie przejrzystość i intuicyjność systemu ułatwi pełne wykorzystanie wszystkich jego funkcjonalności już od pierwszego dnia użytkowania.

www.more7.pl