Microsoft Dynamics AX liderem wśród platform ERP

admin, 10 listopada 2011

Microsoft Dynamics AX liderem wśród platform ERP dla przedsiębiorstw z segmentu średnich organizacji zatrudniających od 100-1000 pracowników.
Microsoft Dynamics AX został zaliczony do kwadrantu liderów w raporcie agencji badawczej Gartner „Magic Quadrant for Midmarket and Tier-2 Oriented ERP for Product-Centric Companies”. W raporcie oceniono produkty ERP przystosowane do firm zorientowanych na produkt i zatrudniających od 100 do tysiąca osób.

„Codziennie otrzymujemy od klientów informacje o korzyściach, jakie zyskują korzystając z naszych rozwiązań ERP” – Mariusz Wołodźko, dyrektor działu Microsoft Dynamics, z polskiego oddziału Microsoft. – „Umieszczenie nas wśród liderów dostawców platform ERP dla firm segmentu średnich przedsiębiorstw jest kolejnym potwierdzeniem, że Microsoft ma konkretne aplikacje biznesowe i konsekwentnie realizuje wizję oferując kompleksowe i efektywne rozwiązania ERP dla przedsiębiorstw.”

Microsoft Dynamics AX to zintegrowany system wspierający zarządzanie organizacją w kluczowych obszarach biznesowych tj. finanse, produkcja, logistyka, zakupy, sprzedaż, marketing, obsługa klienta, który pomaga firmom podnieść efektywność działania. Rozwiązanie to wyróżnia elastyczność i skalowalność, krótki czas wdrożenia i szerokie możliwości dopasowania do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. System Microsoft Dynamics AX został zaprojektowany tak, że płynnie integruje się i współpracuje z powszechnie stosowanymi w firmach aplikacjami firmy Microsoft. Przyspiesza to proces wdrożenia oraz redukuje koszt przeszkolenia pracowników.

Microsoft Dynamics AX przyczynia się do osiągania sukcesów przez przedsiębiorstwa działające w konkurencyjnych warunkach. Zapewniają łatwiejszą kontrolę nad kosztami, pomagają skutecznie zarządzać ryzykiem oraz zwiększają produktywności pracowników.