CDN Optima e-Sklep

admin, 1 grudnia 2011

CDN Optima e-Sklep

Oprogramowanie dla firm CDN Optima e-Sklep to innowacyjne rozwiązanie wspomagające prowadzenie sprzedaży w Internecie. Jest to jedyny sklep internetowy w pełni zintegrowany z najpopularniejszymi systemami do zarządzania firmą – Comarch CDN e-OPT!MA, Comarch CDN OPT!MA, Comarch CDN XL, Comarch ALTUM.

Automatyczna synchronizacja danych w programie CDN Optima e-Sklep oszczędza czas właściciela sklepu oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia pomyłek. Do sklepu przekazywane są informacje z modułu magazynowego CDN Optima Handel na temat towaru, natomiast w drugą stronę płyną zamówienia określające ilość, miejsce dostawy, sposób zapłaty czy dane na fakturę. Całość przepływu informacji odbywa się w tle i jest zupełnie niezauważalna ani dla Klienta ani dla właściciela sklepu.

Integracja z systemami Comarch
Przepływ informacji pomiędzy systemami Comarch (Comarch OPT!MA, Comarch iOPT!MA24, Comarch CDN XL, Comarch ALTUM) a sklepem jest w pełni automatyczny i bezpieczny, a komunikacja pomiędzy nimi dwukierunkowa. Z systemu eksportowane są informacje o towarach, grupach towarów, cennikach, zdjęciach oraz stanach magazynowych. Z kolei ze sklepu importowane są informacje o zarejestrowanych kontrahentach oraz złożonych zamówieniach (rodzaj i ilość zamawianych towarów, sposób zapłaty, miejsce dostawy, dane o kontrahencie). Taka współpraca miedzy systemami gwarantuje zgodność stanów magazynowych oraz sprawia, że wystawienie faktury to zaledwie jedno kliknięcie.

Allegro to największy polski serwis aukcyjny odpowiadający za około 50% obrotów generowanych przez handel elektroniczny. Integracja Comarch iSklep24 z Allegro umożliwia aktywne uczestnictwo w największym obecnie centrum sprzedaży w Internecie, dzięki czemu łatwo można wygenerować dodatkowy zysk i promować swoją ofertę w sieci. Interfejs Comarch iSklep24 został przygotowany tak, aby bezpośrednio z aplikacji była możliwość nieograniczonego wystawiania i edycji aukcji na Allegro. Po zakończeniu danej aukcji istnieje możliwość automatycznego wygenerowania zamówienia oraz utworzenia konta w sklepie dla zwycięzcy.

Comarch iSklep24 to:

  • automatyczna synchronizacja z oprogramowaniem Comarch;
  • promocja w internetowej galerii handlowej iMall24;
  • sprzedaż na Facebooku – najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie;
  • integracja z Allegro;
  • integracja z InPost;
  • współpraca z porównywarkami cen: Ceneo, Skąpiec, Nokaut, Okazje.info, Radar, Sklepy24;
  • integracja z serwisami płatności internetowych, takimi jak: Dotpay, PayPal, Płatności.pl, Przelewy24.pl, eCard, mTRANSFER, MultiTransfer;
  • wielojęzyczność – pięć wersji językowych: polska, angielska, niemiecka, francuska oraz ukraińska;
  • raporty i statystyki sprzedaży;
  • zarządzanie sklepem przez przeglądarkę internetową (wersja online);

Facebook shop

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy w Polsce, który każdego dnia rośnie w siłę, czego dowodem jest powiększająca się liczba jego użytkowników. Jeśli internauta spędza w tym serwisie codziennie średnio 55 minut, dlaczego nie pozwolić mu znaleźć Twojego e-sklepu, umożliwić mu zapoznanie się z ofertą i przekonać go do zakupu.

Wersja 5.5 Comarch iSklep24 umożliwia uruchomienie sklepu wewnątrz serwisu Facebook. Sklep na Facebooku posiada pełną funkcjonalność sklepu internetowego, dzięki czemu cała oferta produktowa sklepu jest prezentowana na Facebooku. Uruchamiając Facebook shop jesteś o krok przed konkurentami i zaczynasz sprzedaż tam, gdzie internauci spędzają najwięcej czasu!

Klienci Comarch iSklep24 nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat za uruchomienie Facebook shop – tą funkcjonalność otrzymują w standardzie w wersji 5.5.